Kierros XXIV

Aloituspäivä: 06.02.2017

Loppumispäivä:  29.04.2017

Versio: T4.4

Nopeus:   3x

Serverin kesto: 82pv

Joukkojen nopeus: 2x

Roomalaisia: 217 (36,3%)

Teutoneja: 116 (19,4%)

Gallialaisia: 263 (44,1%)

Kierroksen voittaja

Fixie

Liittouma: KAHAVI KEREHO

WW:n nimi: ISO NENÄ PIENI MAHKU



Maailmanihmeet

Pelaaja: Fixie

Liittouma: KK

WW:n nimi: ISO NENÄ PIENI MAHKU

Taso: 100

Pelaaja: rtbro

Liittouma: ZK

WW:n nimi: Kukka Asetelma

Taso: 71

Pelaaja: Fällor

Liittouma: Cirkus

WW:n nimi: Hotel California

Taso: 15

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

WW:n nimi: -

Taso: 0

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

WW:n nimi: -

Taso: 0

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

WW:n nimi: -

Taso: 0

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

WW:n nimi: -

Taso: 0

Pelaaja: Nataarit

liittouma: -

WW:n nimi: -

Taso: 0

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

WW:n nimi: -

Taso: 0

Pelaaja: Copley

Liittouma: WHAT!

WW:n nimi: ai tuhoot jonku14/88

Taso: 0

Pelaaja: Hawk

Liittouma: Kela

WW:n nimi: Captmario <3 DrakoMF

Taso: 0

Pelaaja: Thorfinn

liittouma: WHAT!

WW:n nimi: ♥Tappara♥

Taso: 0

Pelaaja: Lännen Noboin

Liittouma: WHAT!

WW:n nimi: Sienen muistolle<3

Taso: 0



Rakennusohjeet

Pelaaja: mahu

Liittouma: Kela

Pelaaja: Dodo

Liittouma: ZK

Pelaaja: Teemuki

Liittouma: KK

Pelaaja: Krigare

Liittouma: Cirkus

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

Pelaaja: rtbro

Liittouma: ZK

Pelaaja: Fixie

Liittouma: KK

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

Pelaaja: Nataarit

Liittouma: -

Pelaaja: Fällor

Liittouma: Cirkus

Pelaaja: Officium

Liittouma: ZK

Pelaaja: Hawk

Liittouma: Kela

Pelaaja: Ragnar Lodbrok

Liittouma: KK



10 suurinta pelaajaa
PelaajaAsukaslukuKyliä
1.Fällor8509060
2.Julius Caesar3918244
3.Thorfinn3103335
4.Battle Beast3057937
5.Me Naiset2971736
6.Divergent2877433
7.mahu2862931
8.Kyllikki2811433
9.Joku toinen2709132
10.karhukopla2677534


10 parasta hyökkääjää
PelaajaPisteet
1.Krigare5000000
2.Ralph Wiggum1038470
3.Ai Itket?1025300
4.GonaPojat1003813
5.Me Naiset898509
6.Battle Beast864631
7.Reddington478520
8.Joku toinen477106
9.Hawk443610
10.Thorfinn440522


10 parasta puolustajaa
PelaajaPisteet
1.Fixie16722484
2.rtbro8514108
3.Fällor1667242
4.DRAKOMATAFAKA1083642
5.Hawk842591
6.Vapaaherra561439
7.Divergent464937
8.suicidal hobo444814
9.Ai Itket?364890
10.Me Naiset356102


10 parasta sankaria
PelaajaTasoKokemus
1.Krigare4865920769
2.Me Naiset2081091548
3.GonaPojat2041047060
4.Ai Itket?2011022504
5.Battle Beast193936876
6.Reformed173759064
7.Team Wanker172748327
8.Jogo Bonito171740380
9.Ralph Wiggum166695458
10.Mestari163670684


10 suurinta liittoumaa
LiittoumaAsukaslukuPelaajia
1.KK82698160
2.Kela46559338
3.WHAT!42437526
4.Z41767438
5.Spedet25017624
6.TB15741013
7.Cirkus1230093
8.Rejected8718713
9.SK487316
10.R.P468556


10 parasta liittoumaa (hyök.)
LiittoumaPisteet
1.KK6847326
2.WHAT!5562875
3.Cirkus5011060
4.TB3238722
5.Kela2992546
6.Z2602541
7.Rejected1357247
8.Spedet999457
9.KALEWALA584730
10.OM348525


10 parasta liittoumaa (puol.)
LiittoumaPisteet
1.KK18644109
2.ZK8584984
3.Kela2971577
4.WHAT!2382143
5.Z1798290
6.Cirkus1735251
7.TB806368
8.Rejected587680
9.Spedet578831
10.vv405849